383,26 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.95 kg |
| Net weight | 0.85 kg |
| Producer | Lexmark |
| Gaminio pavadinimas | CX930, 931 28K |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 85D0HK0 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Suderinami produktai | Lexmark CX930dse |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.