248,29 €
Turime
Turime
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.166 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 74C2SYE |
| Gamintojo prekės serija | Corporate |
| Producer | Lexmark |
| Gross weight | 0.366 kg |
| Combined (other) | 15.0000 g |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Laser Toner Cartridge |
| Suderinami produktai | Lexmark CS72x, CX725 |
| Lapų kiekis | 7000 puslapiai |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.