380,34 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.38 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Producer | Lexmark |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 75M2HK0 |
| Gamintojo prekės serija | Return Programme 15.8K Toner Cartridge |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Toner cartridge |
| Suderinami produktai | For Lexmark CS531dw, Lexmark CX532adwe |
| Lapų kiekis | 15800 puslapiai |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.