416,68 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.64 kg |
| Net weight | 0.54 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CX735 |
| Gamintojo prekės serija | Return Programme 16.2K |
| Producer | Lexmark |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Toner cartridge |
| Suderinami produktai | Lexmark CX735adse |
| Lapų kiekis | 16200 puslapiai |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.