103,39 €
Turime
Turime
| Kiekis | 1 |
| Gaminio spalva | Black |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Cartridge |
| Kasetės atmintis | Yes |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Pakuotės tipas | Box |
| Suderinami produktai | X746de / X748de / X748de Statoil / X748de with total 5 years warranty / X748dte |
| Spalva | No |
| Lapų kiekis | 12000 puslapiai |
| Gaminio tipas | Toner Cartridge |
| Laikymo santykinė drėgmė (H-H) | 10 – 90 % |
| Darbo temperatūra (T-T) | 5 – 35 °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 20 – 80 % |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -15 – 40 °C |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | X746H3KG |
| Gaminio pavadinimas | X746, X748 Black High Yield Corporate Cartridge |
| Net weight | 0.82 kg |
| Producer | Lexmark |
| Gross weight | 1.177 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.