72,96 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 4.40 kg |
| Net weight | 3.22 kg |
| Producer | LG |
| Connectivity | HDMI, VGA |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 24U41YA-B |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Aukščio reguliavimas | No |
| Sukiojimas | No |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 1500:1 |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 220 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.