LG | 27G610A-B | 27 ” | IPS | QHD | 16:9 | 200 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 2
Neturime
Neturime
Prekės kodas: ac-497168 Kategorija:
Prekės parametrai
Gross weight7.10 kg
Net weight5.30 kg
ProducerLG
ConnectivityHDMI, DisplayPort, Headphone out
Gamintojo prekės modelio pavadinimas27G610A-B
USB-CNo
USB-C maitinimo tiekimasN/A
Posvyrio reguliavimasYes
VESA tvirtinimasYes
VESA tvirtinimo sistemos100×100 mm
PasukimasYes
Aukščio reguliavimasYes
SukiojimasYes
Ekranas2560 x 1440 pikseliai
HD tipasQHD
Skydelio tipasIPS
Reakcijos laikas1 ms
Vertikalusis matymo kampas178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis200 Hz
Ekrano spalvų skaičius16.7 M
Matymo kampas, horizontalus178 °
Proporcija16:9
Ekrano įstrižainė27 col.
Įmontuoti garsiakalbiaiNo
Integruotas TV imtuvasNo
„DisplayPort” prievadų skaičius1
HDMI prievadų kiekis2
Ethernet LAN (RJ-45) prievadaiNo
Warranty24 mėn.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “LG | 27G610A-B | 27 ” | IPS | QHD | 16:9 | 200 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 2”