2304,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 14.00 kg |
| Net weight | 9.50 kg |
| Producer | LG |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C, Thunderbolt |
| Matmenys su stovu | 71.8 x 58.23 x 19.82 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 32U990A-S |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 96W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 6144 x 3456 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 450 cd/m² |
| Skydelio tipas | IPS Black |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 32 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.