422,40 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 12.50 kg |
| Net weight | 10.10 kg |
| Producer | LG |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C, LAN |
| Matmenys su stovu | 81.67 x 53.35 x 23/81.67 x 38.52 x 26.75 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 34U650A-B |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 96W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | No |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 3440 x 1440 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 21:9 |
| Ekrano įstrižainė | 34 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.