1240,79 €
Turime
Turime
| Gross weight | 21.80 kg |
| Net weight | 16.50 kg |
| Producer | LG |
| Įstrižainė | 65 col. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 65UL5Q-E |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Raiška | 3840 x 2160 pikseliai |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Ekrano ryškumas | 500 cd/m² |
| HD tipas | UHD |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Gaminio spalva | Black |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 300×300 mm |
| Gamintojo prekės serija | 4K UHD Signage |
| Operacinės sistemos versija | 6.1 |
| Operating system | webOS |
| Signage product family | Digital Signage |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.