550,10 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 15.00 kg |
| Net weight | 12.10 kg |
| Producer | LG |
| Įstrižainė | 50 col. |
| Ryškumas | 400 cd/m² |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 50UR762H3ZC |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Placement (L/P) | Landscape |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 200×200 mm |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Operacinės sistemos versija | 5.0 |
| Operating system | webOS |
| Signage product family | Hospitality TV |
| Belaidis ryšys | Yes |
| USB prievadas | 2 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| Warranty | 36 mėn. |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.