LG | 98UH5J-H.AEU | 98 ” | Landscape/Portrait | 24/7 | WebOS | 500 cd/m² | 8 ms | 178 ° | 178 °
Turime
Turime
Prekės kodas: ac-400048 Kategorija:
Prekės parametrai
Gross weight101.00 kg
Net weight66.00 kg
TipasIPS
Įstrižainė98 col.
Ryškumas500 cd/m²
Bezel width 14.9 mm (Even bezel) mm
Operating hours/days24/7
Matmenys (P x G x A)2191.8 x 86.1 x 1246.8 mm
ProducerLG
Ekranas3840 x 2160 pikseliai
Vertikalusis matymo kampas178 °
Placement (L/P)Landscape/Portrait
Matymo kampas, horizontalus178 °
Kontrasto santykis (standartinis)1200 : 1
Reakcijos laikas8 ms
VESA tvirtinimasYes
VESA tvirtinimo sistemos800 x 400 mm
Įmontuoti garsiakalbiaiYes
Gamintojo prekės modelio pavadinimas 98UH5J-H.AEU
Warranty36 mėn.
Operating systemWebOS
Signage product familyDigital Signage
Įrenginio jungtisInput: HDMI (3, HDMI1/HDMI2 : HDCP 2.2/1.4, HDMI3 : HDCP 1.4), DP (1, HDCP2.2/1.3), DVI-D (HDCP1.4), Audio In, RS232C IN (1, 4pin Phone-jack), RJ45(LAN), IR IN, USB2.0 Type A(1); Output: HDMI Out, Audio Out, RS232C OUT (1, 4pin Phone-jack)
Darbo temperatūra (T-T)0/40 °C
Gamintojas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “LG | 98UH5J-H.AEU | 98 ” | Landscape/Portrait | 24/7 | WebOS | 500 cd/m² | 8 ms | 178 ° | 178 °”