499,20 €
Turime
Turime
| Gross weight | 5.80 kg |
| Net weight | 4.80 kg |
| Producer | LG |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone output; USB Upstream port; USB Downstream Port |
| Matmenys su stovu | 60.52 x 40.26-53.26 x 22 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 27GX704A-B |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 2560 x 1440 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Skydelio tipas | OLED |
| Reakcijos laikas | 0.03 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.