3,41 €
Turime
Turime
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.238 kg |
| Tipas | VGA to VGA |
| Producer | Logilink |
| Gross weight | 0.241 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VGA extension cable male female |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Gaminio spalva | Black |
| 1 jungtis | HD DSUB 15-pin male |
| 2 jungtis | HD DSUB 15-pin female |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.