10,15 €
2.4 GHz; FSK Autolink Technology; Ergonomic design conforms naturally to your hand and wrist movements; Adjustable DPI: 1000/1200/1600 dpi; 5 Standard buttons + 1 DPI shift button; Range: Up to 10 m; Dimension: 100 x 79 x 61 mm
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.149 kg |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.068 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ID0139 |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Producer | Logilink |
| Gaminio spalva | Black |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Įkraunama | No |
| Elementai pridėti | Yes |
| Svoris | 86.2 g |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 2 x AAA alkaline batteries |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.