24,40 €
Turime
Turime
| Ryšio technologija | Wireless |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 61.5 x 35.2 x 97.7 mm |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 435.5 x 20.5 x 137.5 mm |
| Imtuvo matmenys (P x G x A) | 14.4 x 6.6 x 18.7 mm |
| Klaviatūros svoris | 475 g |
| Apliejimams atspari klaviatūra | Yes |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Yes |
| Palaikoma „Linux“ operacinė sistema | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Pilno dydžio klaviatūra | Yes |
| Atrama riešui | No |
| Pelės svoris | 70.5 g |
| Imtuvo svoris | 2 g |
| Paslinkimo tipas | Wheel |
| Slankiklis | Yes |
| Pelė pridėta | Yes |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Imtuvas pridėtas | Yes |
| Foninis apšvietimas | No |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 7 / 8 / 10 or later |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Imtuvo tipas | Nano |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB |
| Elementai pridėti | Yes |
| Belaidžio ryšio diapazonas | 10 m |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MK235 |
| Net weight | 0.603 kg |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Producer | Logitech |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Package content | Keyboard; Mouse; Wireless receiver; 2 AAA batteries for keyboard; 1 AA battery for mouse |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.