8,41 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.154 kg |
| Net weight | 0.144 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B110 Silent |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Įtaiso tipas | Wired |
| Sensors | N/A |
| Producer | Logitech |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Jungties tipas | USB |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Slankiklis | Scroll wheel (up/down) |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.