9,89 €
Neturime
Neturime
| Jungties tipas | USB |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.1 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M185 |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Producer | Logitech |
| Gaminio spalva | Red |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, Windows 10; Mac OS® X 10.5 or later; Chrome OS™; Linux® kernel 2.6+; USB port. |
| Matmenys (P x G x A) | 60 x 99 x 39 mm mm |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Akumuliatoriaus talpa | 1 x AA battery Ah |
| Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė | 12 months h |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 x AA battery |
| Gross weight | 0.167 kg |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Įkraunama | No |
| Pelės svoris | 75.2 g |
| Elementai pridėti | Yes |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.