121,48 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer | MikroTik |
| Jungties tipas | Dual LC UPC |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | XS+31LC10D |
| Gamintojo prekės serija | SFP/SFP+/SFP28 module 1/10/25G SM 10km 1310nm |
| Duomenų perdavimo sparta | 1024/10240/25600 Mbit/ai |
| Ruošinio tipas | SMF |
| Bangos ilgis | 1310 nm |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 10000 m |
| Dydžio formatas | SFP/SFP+/SFP28 |
| Operating temperature | -40 to 70 |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.