30,57 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.36 kg |
| Net weight | 0.27 kg |
| Producer | MSI |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FORCE GC200 |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Controller |
| Palaikomos žaidimo platformos | Windows 10 and later, Android 8 and later |
| Gaminio spalva | Black |
| Įrenginio sąsaja | USB 3.0 |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.