116,52 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.38 kg |
| Net weight | 0.28 kg |
| Producer | MSI |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FORCE PRO WIRELESS |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Controller |
| Palaikomos žaidimo platformos | Xbox Series X/S, Xbox One X/S, Windows 10/11, Android 8 and later (Xbox console only available with wired connection) |
| Gaminio spalva | Black |
| Akumuliatoriaus talpa | 1000 mAh |
| Įrenginio sąsaja | 2.4 GHz Wireless, Bluetooth, USB 2.0 (USB-C) |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.