14,14 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer | MSI |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FORGE GM100 |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | Wired |
| DPI | 1000/1600/3200/6400 |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Foninis apšvietimas | 6-Mode RGB |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Jungties tipas | USB 2.0 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Perjungimo tipas | Micro Switch |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.