15,09 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.12 kg |
| Producer | MSI |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FORGE GM300 |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Foninis apšvietimas | 5-Mode RGB |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | Wired |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Jungties tipas | USB 2.0 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Perjungimo tipas | Micro Switch |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.