92,16 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.518 kg |
| Net weight | 0.441 kg |
| Producer | MSI |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC |
| Warranty | 36 mėn. |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce GT 1030 |
| Atminties taktinis dažnis | 2100 MHz |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 2 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | DDR4 |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Sąsajos tipas | PCI Express 3.0 x16 (uses x4) |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.