1429,12 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.62 kg |
| Net weight | 1.11 kg |
| Producer | MSI |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC |
| Atminties taktinis dažnis | 2655 MHz |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| Sąsajos tipas | PCI Express Gen 5 |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 5080 |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.