53,15 €
Turime
Turime
| Net weight | 0.18 kg |
| Producer | MSI |
| Atminties taktinis dažnis | 1600 MHz |
| Grafikos adapterio atminties tipas | DDR3 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 2 GB |
| Sąsajos tipas | PCI Express 2.0 x16 (uses x8) |
| DVI D prievadų kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Procesoriaus dažnis | 954 MHz |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce GT 710 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GT 710 2GD3H LP |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.