
62,72 €
Turime
Turime
| Gross weight | 6.96 kg |
| Net weight | 6.00 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MAG FORGE 120A AIRFLOW |
| Producer | MSI |
| Dydžio formatas | Mid-Tower |
| Gaminio spalva | Black |
| Šoninis langas | Yes |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Suderinamumas | ATX/Micro-ATX/Mini-ITX |
| Gamintojo prekės serija | PC Case |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.