48,28 €
The MAG FORGE M100 Series is optimized to provide generous and effective airflow for system cooling. The MAG FORGE M100 Series can mount up to 6 fans
Turime
Turime
| Gross weight | 5.00 kg |
| Net weight | 3.96 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MAG FORGE M100A |
| Producer | MSI |
| Garso įvestis | 1x 3.5mm Mic Jack |
| Garso išvestis | 1x 3.5mm Mic Jack |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų kiekis | 1 |
| Dydžio formatas | Micro ATX Tower |
| Gaminio spalva | Black |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 16 cm |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Maitinimo vieta | Bottom |
| Plotis | 20 cm |
| Aukštis | 42.3 cm |
| Gylis | 38.8 cm |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus skersmenys | 3x 120mm mm |
| Palaikomi galinių ventiliatorių skersmenys | 1x 120mm mm |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 2 x 120 mm mm |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Disko skyriai | 2x 2.5”, 1x 2.5” / 3.5”, 1x 3.5” |
| Gamintojo prekės serija | PC Case |
| Warranty | 24 mėn. |
| Suderinamumas | Micro-ATX / Mini-ITX |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.