142,30 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 2.08 kg |
| Net weight | 1.20 kg |
| Producer | MSI |
| Jungties tipas | 2.4 GHz Wireless, Bluetooth, USB 2.0 |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | STRIKE PRO WIRELESS |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Suderinamumas | Windows 10 , 11 (or later) |
| Foninis apšvietimas | Per-key RGB Mystic Light |
| Gaminio spalva | Black |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Perjungimo tipas | Kailh Midnight Pro Silent Tactile |
| Pelė pridėta | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.