27,34 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.16 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer | MSI |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VERSA 300 WIRELESS WHITE |
| DPI | 400/800/1600/2400/3200/4000/6400/8000 |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Key life span | 30 Million Clicks |
| Foninis apšvietimas | RGB |
| Sensors | PixArt PAW3104DB Optical Sensor |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth, USB 2.0 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Perjungimo tipas | Kailh Micro Switch |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.