8,18 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.77 kg |
| Net weight | 0.57 kg |
| Producer | Natec |
| Tipas | Keyboard |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Herring |
| Jungties tipas | USB-A |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Suderinamumas | Android, Linux, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Gaminio spalva | Black |
| Apšvietimas | No |
| Medžiaga | ABS |
| Ryšio technologija | Wired |
| „Bluetooth“ | No |
| Width | 12.5 cm |
| Ilgis | 43.9 cm |
| Height | 2.3 cm |
| Pelė pridėta | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.