14,68 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Producer | Natec |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Kite |
| DPI | 4000 |
| Number of buttons | 9 NULL |
| Sensors | Blue Sense |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Programuojami pelės klavišai | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Jungties tipas | Bluetooth, 2.4GHz |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.