16,63 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer | Natec |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Crake 2 Pro |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Foninis apšvietimas | 13 modes |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | Wired |
| DPI | 200-12800 |
| Gaminio spalva | Black |
| Acceleration (G) | 20 |
| Cable length | 150 cm |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.