8,32 €
Silent switches; Intelligent power management
Turime
Turime
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Harrier 2 |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Sensors | Optical |
| Funkcijos | Automatic Sleep Mode, DPI adjustment |
| Producer | Natec |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Width | 64 mm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gaminio spalva | White/Blue |
| Judėjimo raiška | 1600 DPI |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Yes |
| Belaidžio ryšio diapazonas | 10 m |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Suderinamos operacinės sistemos | Android, Linux, MAC, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Ilgis | 104 mm |
| Aukštis (maks.) | 37 mm |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.