Philips | 27B2N3500J/00 | 27 ” | IPS | QHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Turime
Turime
Prekės kodas: ac-498022 Kategorija:
Prekės parametrai
Gross weight9.12 kg
Net weight6.23 kg
ProducerPhilips
ConnectivityHDMI, DisplayPort
Matmenys su stovu61.5 x 53.9 x 14.6 cm
Gamintojo prekės modelio pavadinimas27B2N3500J/00
USB-CNo
USB-C maitinimo tiekimasN/A
Posvyrio reguliavimasYes
VESA tvirtinimasYes
VESA tvirtinimo sistemos100×100 mm
PasukimasYes
Aukščio reguliavimasYes
SukiojimasYes
Ekranas2560 x 1440 pikseliai
Ekrano ryškumas350 cd/m²
HD tipasQHD
Skydelio tipasIPS
Foninio apšvietimo tipasW-LED system
Reakcijos laikas4 ms
Vertikalusis matymo kampas178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis120 Hz
Ekrano spalvų skaičius16.7 M
Matymo kampas, horizontalus178 °
Proporcija16:9
Ekrano įstrižainė27 col.
Įmontuoti garsiakalbiaiYes
Integruotas TV imtuvasNo
Gaminio spalvaBlack
„DisplayPort” prievadų skaičius1
HDMI prievadų kiekis2
Ethernet LAN (RJ-45) prievadaiNo
Warranty36 mėn.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Philips | 27B2N3500J/00 | 27 ” | IPS | QHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black”