Samsung SALE OUT. | LS32FM801UUXDU | 32 ” | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | White | Warranty 24 month(s) | DAMAGED PACKAGING
Turime
Turime
Prekės kodas: ac-607060 Kategorija:
Prekės parametrai
Gross weight17.50 kg
Net weight7.00 kg
ProducerSamsung
ConnectivityHDMI, USB, Bluetooth
Matmenys su stovu71.34 x 61.62 x 20.01 cm
Gamintojo prekės modelio pavadinimasLS32FM801UUXDU
USB-CYes
USB-C maitinimo tiekimas65W
SaleoutDAMAGED PACKAGING
SALE OUT.y
Ekranas3840 x 2160 pikseliai
Ekrano ryškumas400 cd/m²
Skydelio tipasVA
Reakcijos laikas4 ms
Vertikalusis matymo kampas178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis60 Hz
Matymo kampas, horizontalus178 °
Proporcija16:9
Ekrano įstrižainė32 col.
VESA tvirtinimasYes
VESA tvirtinimo sistemos100×100 mm
Aukščio reguliavimasYes
Gaminio spalvaWhite
Ethernet LAN (RJ-45) prievadaiNo
HDMI prievadų kiekis1
Įmontuoti garsiakalbiaiYes
Integruotas TV imtuvasNo
Warranty24 mėn.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Samsung SALE OUT. | LS32FM801UUXDU | 32 ” | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | White | Warranty 24 month(s) | DAMAGED PACKAGING”