127,27 €
Turime
Turime
| Gross weight | 6.45 kg |
| Net weight | 4.45 kg |
| Producer | AOC |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB, Audio out |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 24E4U |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | WLED |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 23.8 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.