655,20 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 8.45 kg |
| Net weight | 5.03 kg |
| Producer | AOC |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-A, USB-B, Audio out |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS24A |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 500 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Skydelio tipas | TN |
| Foninio apšvietimo tipas | WLED |
| Reakcijos laikas | 0.5 ms |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 610 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Black/Orange |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.