298,62 €
Turime
Turime
| Gross weight | 9.95 kg |
| Net weight | 6.35 kg |
| Producer | AOC |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB-A, USB-B, Headphone out (3.5mm) |
| Matmenys su stovu | 61.39 x 51.6-38.6 x 22.76 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | U27G4R |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| HD tipas | UHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Skydelio tipas | Fast IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | WLED |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Black |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.