2543,33 €
Turime
Turime
| Gross weight | 49.63 kg |
| Net weight | 42.22 kg |
| Producer | Schneider Electric |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | APC Smart-UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with Network Card |
| Talpumas | 1980 W |
| UPS topologija | Line interactive |
| Talpumas | 2200 VA |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.