EnerGenie | EG-UPS-B850 „Basic 850” UPS, Shuko output sockets | 850 VA | 220V±25% V | AC 220V±10% V
Neturime
Neturime
Prekės kodas: ac-216913 Kategorija:
Prekės parametrai
Warranty24 mėn.
Net weight4.504 kg
ProducerEnerGenie
Gross weight5.164 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimasEG-UPS-B850 „Basic 850” UPS, Shuko output sockets
Išvesties galia510 W
Kintamosios srovės įvesties įtampa220V±25% V
Kintamosios srovės įvesties dažnis50Hz/60Hz ±10% Hz
Išvesties darbo įtampa (min.)AC 220V±10% V
UPS topologijaLine-Interactive
Talpumas850 VA
Matmenys (P x G x A)280 x 140 x 100 mm
AC išvesties tipai2 x Schuko output (CEE 7/4)
Kintamosios srovės lizdų kiekis2
Gamintojas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “EnerGenie | EG-UPS-B850 „Basic 850” UPS, Shuko output sockets | 850 VA | 220V±25% V | AC 220V±10% V”