Digitus | All-in-One UPS | All-in-One UPS, 800VA/480W, LED 12V/9Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45 | 800 VA | 480 W
4x shockproof sockets to connect your devices; 3x IEC C13 sockets to connect monitors, for example; 1x USB Type-A socket to charge mobile devices with 5V/2A max.; 1x USB Type-B socket for software communication; 1x RJ45 input / output for surge protection for your Internet access + software communication
Turime
Turime
Prekės kodas: ac-358520 Kategorija:
Prekės parametrai
Gross weight3.66 kg
Net weight3.05 kg
Talpumas480 W
ProducerDigitus
AC išvesties tipaiC13 coupler
Kintamosios srovės lizdų kiekis7
UPS topologijaLine-Interactive
Talpumas800 VA
Bangų formaSimulated sine
Gamintojo prekės modelio pavadinimasAll-in-One UPS, 800VA/480W, LED 12V/9Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45
Gamintojo prekės serijaAll-in-One UPS
Warranty24 mėn.
Dydžio formatasCompact
Gamintojas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Digitus | All-in-One UPS | All-in-One UPS, 800VA/480W, LED 12V/9Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45 | 800 VA | 480 W”