166,39 €
Turime
Turime
| Gross weight | 4.50 kg |
| Net weight | 3.20 kg |
| Producer | Arozzi |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, Audio Out 3.5mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Nova |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Pasukimas | No |
| Aukščio reguliavimas | No |
| Sukiojimas | No |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 200 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Pink |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.