281,60 €
Turime
Turime
| Gross weight | 6.00 kg |
| Net weight | 4.00 kg |
| Producer | Asus |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ZenScreen MB229CF |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 60W |
| SALE OUT. | Y |
| Warranty | 22 mėn. |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 21.5 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.