11,20 €
Turime
Turime
| Juostos ilgis | 8 m |
| Juostos dydis | 1.2 cm |
| Juostos tipas | TZe |
| Gaminio spalva | Black on Clear |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.024 kg |
| Producer | Brother |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TZe-131 Laminated Tape |
| Gross weight | 0.043 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.