20,12 €
For: P-Touch 1000, 1005, 1010, 1090, 1230, 1250, 1260, 1280, 1290, 18, 1800, 1830, 2030, 210, 2100, 2400, 2420, 2430, 2450, 2460, 2470, 2480, 2500, 2700, 2730, 350, 3600, 550, 7100, 7500, 7600, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800
Neturime
Neturime
| Juostos dydis | 2.4 cm |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.07 kg |
| Producer | Brother |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TZe-FX251 Flexible ID Laminated Tape |
| Gross weight | 0.1 kg |
| Juostos tipas | TZe |
| Gaminio spalva | Black on White |
| Juostos ilgis | 8 m |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.