10,39 €
Neturime
Neturime
| Juostos ilgis | 8 m |
| Gaminio spalva | White on Black |
| Juostos tipas | TZe |
| Juostos dydis | 9 cm |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.022 kg |
| Producer | Brother |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TZe-325 Laminated Tape |
| Gross weight | 0.041 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.