12,80 €
Turime
Turime
| Juostos ilgis | 8 m |
| Kiekis pakuotėje | 1 |
| Gaminio spalva | Black on White |
| Juostos tipas | TZe |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Juostos dydis | 6 cm |
| Pakuotės tipas | Presentation box |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Producer | Brother |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TZe-S211 Strong Adhesive Laminated Tape |
| Gross weight | 0.04 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.