54,27 €
Line-interactive UPS Topology; Automatic Voltage Regulation (AVR); LED Status Indicator; Surge and Spike Protection; High-speed Ethernet Data Transmission; EMI and RFI Filtration; Energy Saving Technology; Generator Compatible; Overload Protection; Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection; Configurable Alarm
Neturime
Neturime
| Gross weight | 3.98 kg |
| Net weight | 3.80 kg |
| Talpumas | 360 W |
| Producer | CyberPower |
| Talpumas | 650 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UT650EG |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Warranty | 24 mėn. |
| Matmenys (P x G x A) | 84 x 280 x 174 mm |
| Dydžio formatas | Tower |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 6 (Typical) h |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 3 (200w) min. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai | 28 (60w) min. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.