551,12 €
Turime
Turime
| Gross weight | 14.26 kg |
| Net weight | 12.96 kg |
| Producer | CyberPower |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CP2000EIPFCRM2U |
| Gamintojo prekės serija | Smart App UPS for Network and Server |
| Talpumas | 1200 W |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 2000 VA |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.